O mnie

Ogółem? Mam na imię Weronika.
Co mi w duszy gra?
 Myślę, że jestem inna od swoich rówieśniczek, nie kręcą mnie romantyczne scenariusze z chłopakiem u boku. Nie zachwycam się byle jakimi artystami, tylko dlatego, że są przystojni. Artysta dla mnie musi nieść przekaz,, musi coś sobą reprezentować. Odnajduję się w wolniejszych klimatach, gdzie dominuję muzyka a nie sława.
   Z literaturą jest u mnie różnie, nie jestem ograniczona do jednego gatunku literackiego, każdego kosztuję po trochu. Muszę jednak przyznać, że książki fantasty mają u mnie najwięcej zainteresowania. Swoją przygodę z literaturą zaczęłam od Harrego Pottera, któremu wiele zawdzięczam. Dzięki niemu udoskonalałam swoją wyobraźnie, zawsze sobie wyobrażałam, że dostaję list do owej magicznej szkoły i tam doznaję wiele cudownych przygód. Ale dzięki powieści pani Suzanne Collins i jej Igrzyskom Śmierci, zaczęłam swoją przygodę z blogosferą, to ona zainspirowała mnie do stworzenia tego bloga. Ta strona jest dla mnie wszystkim, pisanie jest dla mnie wszystkim. Ono mnie uspokaja, wycisza a to coś cudownego! A wracając do powieści, ona mnie wiele nauczyła, nauczyła jak patrzeć na świat, gdyż owa książka przestawia łudzące podobieństwo do teraźniejszego świata, z tej lektury można wyciągnąć sporo wniosków i w zupełności ją polecam!
Może nie mam fenomenalnego stylu pisania, ale mam nadzieję, że z biegiem czasu go zdobędę. Chciałabym abyście wiedzieli, że ten blog znaczy dla mnie bardzo wiele i docenili ile w niego serca wkładam. 


Panienka Wu

4 komentarze:

 1. Zamów zwiastun bloga na :
  http://zwiastuny-na-blog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzi
  1. Od małego coś sobie pisałam, a tak zaczęłam na poważnie to od roku.

   Usuń
  2. Aha, bo ja w wieku dziesięciu, może jedenastu lat. :)

   Usuń

Jestem ciekawa Waszej opinie, więc proszę o komentarze.

Serdecznie polecam